Kolmapäev 22:09

Niih.. Risen läbi.. 😛

Üldiselt.. päris lahe oli. Mitte nüüd väga selline mäng, mis ka ülemäära köitnud oleks, aga suht hea sellegipoolest.

Meeldis, et seal oli palju huvitavaid võimalusi, mida teha jne. Huntida mingeid kolle, et neilt nahka ja kihve ja värke saada ning pärast maha müüa. Kaevata maaki osadest kohtadest ja siis relvi smithida jne.. Lahe oli see, et seal oli mingi arv selliseid.. erilisi mõõku, mida leiad ainult kuskilt. 2 tk olid sellised, et leidsid osade kaupa ja siis smithisid kokku, sest nad olid vanad ja aja jooksul katki läinud.

Side questid olid alguses suht huvitavad.. aga kuskil poole peal said nad tehtud ja rohkem uusi eriti ei tulnud. Oleks võinud rohkem ühtlasemalt olla.. ja vb veidi rohkem neid..

Mõned bugid olid ka.. näiteks ühte side questide liini ma ei saanudki lõpuni mängida..

Graafika oli täitsa tore.. maailma avastada oli ka huvitav seal.

Aga jamh.. ei oskagi rohkem midagi öelda. Veidi häiris see, et tegevus toimus saarel, seega veidi selline limiteerituse tunne oli.. aga no eks suht kõik mängud on kuskil sandboxis..

Idee: võiks olla mäng, mis toimuks näiteks mingil väiksel planeedil.. et lähed sirgjooneliselt kuskile ja siis jõuad alguspunkti tagasi lõpuks..

See oli päris osavalt tegelikult, et alguses tuli joosta maailma peal ringi, et kuskile jõuda.. ja see andis võimaluse nagu.. maailma näha.. katsuda ohtudest mööda minna ja huntida jne.. Ning hiljem tulid teleportation stone’id (jah.. needsamad, mis gothicus) ning kuna eriti mingeid side-queste ja evente polnud siis enam, sai kiiresti ühest kohast teise minna.

Üldiselt nagu.. mängu algus oli kõige huvitavam.. üldse on viimasel ajal mängudega nii, et algused on ilgelt lahedad.. aga mingi aja möödudes ei viitsi enam eriti mängida…

Aga jamh.. ega rohkem polegi eriti midagi öelda.. kui Gothic3 või Elder Scrollsi taolised mängud meeldivad, siis see on suht must play.. 😛

—————-
Now playing: Dire Straits – Speedway At Nazareth
via FoxyTunes

Comments are closed.