Laupäev 1:16

Nonii… ma lähen õige pea magama ja magan mingi 12 tundi, sest ma ei ole viimasel ajal üldse maganud… Aga see selleks. Sain just Perli enam-vähem valmis. Kahju, et ühe kodutöö tähtaja maha magasin ja seda enam esitada ei saa.

Siis, ma vist kirjutasin siin OOP-i projektist juba. Igatahes ma tahtsin mainida, et käisin täna viimases loengus ning seal näidati parimaid projekte. Ja nagu.. omg… kõik projektid olid seal niii lahedad, inimesed olid täiega asja juures olnud. Nüüd ma ei saagi aru, et mida mina valesti olen teinud. Kas ma olen siis tõesti liiga loll ja laisk?
Ka üks teine rühm oli HOMM-i eeskujuks võtnud… seega minu ideel ei saanud midagi väga valesti olla.. lihtsalt see teostus.. nagu.. oeh… ma tahan kunagi teha midagi sellist, mille üle ma saaks uhke olla…. mitte ei pea kahetsusega vaatama, et järjekordne mahavisatud nädal, kaks, kuu.. pool aastat… ja kõik, mis ma sain, oli mingi surnud ja kõdunev projektinärakas kuskil kõvaketaste rägastikus…

Ühesõnaga, see on suhteliselt väga masendav.

Igatahes, nädalavahetusel tuleb veel C++’i ül. ära teha… ül., millega ma arvasin, et on aega, aga nädala keskel selgus, et tähtaeg oli eelmine pühapäev. No ehk ma saan selle hilinemisega esitada, sest selle eest saab päris palju punkte.. ja isegi kui nagu pooled peaks saama, siis ka seegi tuleb aine seisukohast kasuks. Lisaks ma tahan seda progreda… C++ tundub väga-väga lahe…

Ja siis need eksamid.. mingi 6 eksamit vist.. hetkel peast ei teagi, aga järgmine nädal hakkavad… oijah…

Aga no aitab kah koolist, eks ma suvel nätuke mõtlen selle asja üle.. uurin lähemalt, miks kõik läheb nii nagu ta läheb.. ja üritan midagi selle osas ette võtta..  Lihtsalt, ma ei tea ju, mida teha. Ma olen siin ja praegu ning ma tahan midagi lahedat teha, aga ma ei oska ju.. kus on need ülikooli tarkused? Kus on see maailm, kes minuga koos sellel teel seisab?

Igatahes.. muudest uudistest… tegime siin siis ühe saate veel Elfiga mõned päevad tagasi:

Järjekordne kõdunev projektinärakas….

On mälestused liialt valusad, et meelde tulla
Sel lõppematul viinakuul
Ja aknad lahti, et saaks kaasa tuua mulla-
Ja kõdulõhna sõber tuul

Ma ei tea miks, aga see lugu on hea… Ja mis veel hea on… KMFDM-i Blitz… ja siis KMFDM-i lugu Revenge… ja siis Marilyn Mansoni uus plaat on ka päris hea. Kusjuures ma vist saan seda uuesti kuulata. Vähemalt seda uut albumit… noh.. Manson tegi minu silmis hiljuti jälle enda margi täis… tüüp on idioot, midagi pole teha… aga muusika on päris hea..

I want to celebrate
I want to sell your hate
Today’s the day you’re gonna fucking die
I want to celebrate
I want to sell your hate
Your demons want to give you a proper goodbye

Kusjuures, mingi hetk võiks teha raadiosaate erinevatest bändidest, kellel on mõni lugu nimega Black And White…  MM, Static-X, In Flames…  ok.. kolm bändi..  ma arvan, et teemat tuleks laiendada ka muude korduvate lugudenimedega…

Jaa siis veel, Alumiiniumi, Sinu Sädeleva Sõbra, plaadi sain ka.. 😛 See on hea.. tänks..

Ja oot.. midagi oli veel.. kellelgi tuli veel midagi uut ja huvitavat välja.. Aaa! Muidugi… Diary Of Dreamsi uus plaat on ka ülimalt geniaalne..

Where have you been, my friend?
What have you seen, my dear?
What are you scared of?
And what has brought you here?

Ok, ma peaks lõpetama lüürika kopeerimise..  ega muud.. noh.. oeh… Ma ei tea.. lihtsalt nagu, ma tahaks teha mingit tööd, saada mingi hea tulemus selle eest.. ja siis puhata… Ja siis ma tahan veel ka puhata.. ning seejärel teha tööd ning saada head tulemust..
Kusjuures küsimus ei ole väga selles, mida mina tahan… ma tahan neid kolme põhilist asja.. inimesi, kellest ma hoolin; enda maailmaparandasjaliku instinkti rakendusi; IT ja progremise alast tööd. Lihtsalt mul pole aimugi, milline järjekord või ajajaotus kõige õigem oleks.

Kas kaugemale, kiiremini ja kõrgemale jõuavad need, kes ei hüppa päris kohe pärast keskat ülikooli, vaid lähevad näiteks välismaale aastaks? Või mitte?
Ja.. ok.. vahet pole, mul on lihtsalt liiga palju küsimusi, et siin praegusel hetkel viitsiks kirjutada..

Vähemalt olen praeguseks loodetavasti teatud valdkondades rahu saavutanud…

Aga.. ooeeeh.. ok suva, ma ei lange jälle praegu pikka monoloogi. Selleks on liiga kiire, uni ja homne C++ ootavad…

—————-
Now playing: alumiinium sinu sädelev sõber – augustiöö
via FoxyTunes

Comments are closed.