Neljapäev 15:12

Väga sürrid päevad ja hommikud. Magasin sisse.. pidin kell 8:30 tõusma, aga tõusin kella 14 ajal. Äratuskellaga (loe: telefoniga) peaks midagi ette võtma, päris tihti ei kuule seda lihtsalt..  gripiga seoses on unerežiim ka kuidagi imelikuks läinud.

Mulle ei sobi see, kui ma iga päev saan magada niikaua kui tahan. Sellisel juhul ma magan üle… uni tuleb iga järgnev õhtu paar tundi hiljem. Ja no niimoodi see lähebki käest ära. Lõpuks ei tulegi õhtul und, sest liiga palju on magatud… ja siis kui lõpuks ta tuleb, siis ta ei lähe õigel ajal ära.

Aga sürr on tõusta valel ajal üles ja kuulda, et paar tuttavat ärkasid ka samal ajal. Ma ilmselt kujutan seda ette, aga endiselt oleks nagu mingi.. varjatud süsteem.. mingid asjad on seotud.. nähtamatult.. Midagi juhtub.. ja kuigi see tundub, et see eriti ei mängi rolli.. siis tegelikult juhtub see ka mujal.. analoogselt.. Võib-olla on seal vahel mingi ajanihe.. aga juhtumised levivad.. nagu gripp.. nähtamatult.

Suht saiko värk.. 😀 Ja üldse.. aga okei.. vahet pole.. Ma ei oska sellel teemal praegu midagi tarka sõnastada.

Anywayz, ma ei kirjuta üldse väga loetavalt. Ma kasutan mingeid topeltpunkte igal pool, kus võiks nagu koma olla. Mõtted jäävad segaselt väljendatuks ja mu tekstis ei tundu olevat sellist.. jooksvat intrigeerivust, mis lugejat köidaks. Aga no ei tea…

Tegelikult hakkasin veits Tool’i kuulama.

http://www.youtube.com/watch?v=RiV_ue-PbL4
http://www.youtube.com/watch?v=UhjG47gtMCo

Suht mõnus… Väga huvitavad sõnad.. ma ei hakkagi neid siia tooma välja, sest nagu.. need lood on tervikud ja kõiki sõnu pole mõtet kopeerida..

Aa.. ja Hellsing on endiselt kewl..
http://vladislausdantes.deviantart.com/art/Cromwell-Approval-is-in-Effect-62081561
😀

—————-
Now playing: Tool – Schism
via FoxyTunes

Comments are closed.