Oeh

Pole juba pikemat aega kirjutanud, kuna väga kiire on pidevalt. Ja on endiselt.
Homseks tuleb ajastukaart teha, vene keelt õppida, saksa keelt õppida… keemias ja geos jäid ka ülesanded. Järgmine teisip. on vaja juba uus raamat läbi lugeda. Ja ma isegi ei hakka lugema üles neid lugematuid kontrolltöid, mis sellel nädalal veel tulevad.
Aga okei.. vaatasin Battlestar Galactica mõnda aega tagasi läbi. Lõpp oli jama… noh okei see pole päris lõpp veel, kuna tuleb veel hooaegu. Ainult 2. hooaja lõpp. Aga jama oli ikkagi.. ma ei saa aru, kuidas võis Baltar asjad nii käest ära lasta ja lõpuks vallutasid Cylonid New Caprica ära kah veel… täiesti metsas… loodetavasti toob 3. hooaeg midagi huvitavat, sarja hinne kohe langes mitu palli minusilmis selle 2. hooaja viimase osa tõttu.
Nii.. mida veel… muud midagi… kui vähegi aega on, siis mängin Railroad Tycoon 3’e… suht huvitav…
Aa, äärepealt oleks ära unustanud. Minu Kuku raadio võistluse jaoks kirjutatud essee pandakse Värskesse Rõhku. Rääkisin emakeele õpsile ka sellest, aga teda ei paistnud see huvitavat.. 😛 Suva… ega jah.. tegelikult ei olnud see minumeelest kõige parem essee… aga nojah… Mingi kirjandi sain kah 4’ja… põhjenduseks ütles õps, et see oli alla minu taseme… omg.. 😛 Teemad olid jamad lihtsalt.. millegist poleks olnud kirjutada.. ja see oli 1. ja 2. tund… ma magasin veel.. hea et ma niigi normaalse jutu sinna sain kirjutatud.
Aa matas juhtus kahtlane lugu. Mul on tunne, et Pensa ei saanud aru, et ta jagas mu täidetud tabeli ka ära koos täitmata tabeliga. Ning Christel arvatavasti kustutas sealt mõned väärtused ära, tõmbas kriipsud nende kohale ja lahendas. Pärast sain nii Madiselt kui ka Christelilt lehe… nagu omg… Pensa ei saanud muidugi ööd ega mütsi aru. Matemaatikaõpsi tase langes kohe… kui nii edasi läheb, siis see polegi enam mu lemmiktund. 😛

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.