Pühapäev 16:53

Ööd laboris… 😀

Suht hull tegelt… öösel võiks nagu magada, et mitte seda päeval teha. Aga no veits on sassis hetkel.. 😛 Muidu on täitsa tore. Selles mõttes, et ega ma midagi väga tarka seni teinud ei ole seal. Kuid mul endal on huvitav ja arendav… Juba veidi teadlase tunne on.

Veits nagu selles filmis:


Link: http://www.youtube.com/watch?v=Abl-kJfDI58
IMDB: http://www.imdb.com/title/tt0115857/

😀 Kuigi tegelt päris nii huvitavaks pole asi veel kiskunud. Eile näiteks tegin seda, et vaatasin, kuidas ratas pöörleb:


Link: http://www.youtube.com/watch?v=vKCAOdJ7Pso

Ja siis mõtlesin, et miks ta nii pöörleb ja kuidas teda paremaks muuta ja värki. Tegelt on see kõik väga teaduslik… mul on isegi graafikud ja asjad..

Aga okei.. noh. Suht kiire on. Ma ei tea, kas ma juba halasin siin, et mul pole üldse aega sotsiaalne olla praegu. Kuigi ma veits tahaks, sest mõned toredad inimesed on üritanud sotsialiseeruda… Saatnud kirju ja kutsunud sünnipäevadele jne.. Kuid noh.. ma niikuinii tegelen mingi muude asjadega.. nagu söögi valmistamine ja blogimine ja mõnikord youtube’ist videote vaatamine.. Et noh.. ma kohati praegusel ajal kardan, et ma ei jõua selle kõige kõrvalt veel sotsialiseeruda…

Loodetavasti detsembris on veits parem… Kui see roboti värk läbi saab. Muidugi siis on veel sess ja lõputöö jne. Aga veits hingetõmbeaega peaks jõulude ajal ehk olema.

Vahepeal on paar korda lund sadanud.. Need on sellised mõnusad hetked olnud.. esimene lumi on ikka äge.. Isegi kui ta paari tunni jooksul ära sulab.

Ma avastasin ka, miks mõned linnakassid oranžid on..

—————-
Now playing: Zorg – Päev
via FoxyTunes

Comments are closed.