Reede 18:19

Lol… oeh.. nojah…

Koolis oli mõnevõrra huvitav… Niidas küsis, kas kellelgi nuga on taskus ja kõik hüüdsid koos “Raimondil” 😀 Nojah.. selgus, et pidin mingi taime ära lõikama sellega vms..

Järgmisel vahetunnil põletasime seda musta kuunalt, mille ma Ingridile ostsin, aga noh.. Ingrid ei suutnud sellele järgi tulla… suva… eks neid ole teisigi Tiimaris müügil.

Siis… vahepeal jõin suure hulga kohvi ja olin wolfis jne…

Aga nüüd juhtus midaig eriti naljakat.. 😀

Mingi lambikas saatis reidis mulle kirja, et hakkame käima. Ma siis ütlesin talle ei, sest noh… see asi Kristiga oli liiga traagiline ja ei tahaks küll midagi sellist enam läbi elada. Ning no ma vist.. käin Ingridiga.. kuigi eriti mingit käimist ei toimu ju nagu… andsin oma msn-i ka siis sellele lambikale ja nüüd.. tere…
“Kasutaja PizikeGirl on sind blokeerinud ja sa ei saa näha tema andmeid. Logi välja, siis on see ankeet sinu jaoks nähtav. Sind blokeeritud kasutajate nimekiri asub sinu ignore-listis kontaktide rubriigis.”

Eeh… ma ei kirjutanud ju midagi solvavat või ma ei tea… omameelest… aga nojaah.. juhtub..

Igatahes.. KORN TULEB EESTISSE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edit: Ja veel.. täna õhtul kell 21:35 on ETV pealt Teadlaste Öö ja seal kuulutatakse Eeneti konkursi võitjad välja.. 😀 Oi kuidas ma loodan, et ma võidan midagi.. 😛  Aga nojah.. Luule võiks ka ikka võita! 🙂  Oleks super.. 😛
—————-
Now playing: celldweller – own little world
via FoxyTunes

Comments are closed.