Teisipäev 13:14

Gripp ja värki.. paljud tuttavad on gripis ja mingil põhjusel ma otsustasin nendega konformida.. 😛

Igatahes…. Sirenia The 13th Floor album on suht hea. Imo nad on enda saundi veidi parandanud, säilitades sealjuures endiselt väga nendeliku saundi. Võrreldes The 69 Eyes’iga on neil see tibake paremini õnnestunud.

Jah, paljud võivad öelda, et nad on täpselt nagu Nightwish või Within Temptation jne.. ja mingil määral kindlasti, eks ole nemadki naissolistiga kohati symphonic metal bänd. Aga noh.. vähemalt minu jaoks on neil ikkagi suht vahe. Nightwishi puhul on kogu selle solisti vahetumisega teema olnud.. ja ega ma neid väga enne ei kuulanud, jäi nagu midagi puudu… Within Temptation on suht selline.. rohkem tänapäevalik, aktuaalne. Sirenia on aga imo rohkem kergelt fantaasialik… Siiski eks igaüks leiab oma tähendusi erinevatest bändidest.

Igatahes, albumiga The 13th Floor on suht näha arengut. Muusikas tundub rohkem energiat, erinevaid meloodilisi motiive.. Muidugi jäävad alatiseks head vanemad lood nagu The Last Call, The Other Side ja My Mind’s Eye. Aga praegu neid kuulates, siis need tunduvad veidike sellised.. ujuvad lood.. viimane album on veits tempokam ses mõttes.

Igatahes, soovitan kuulata. 🙂


Seems like I’m falling deeper, deeper inside myself
Feels like I’m growing weaker, much weaker each day
Along the path to decay 
(8)

Edit:

Krt.. 😀 unustasin mainida… videote osas on ka suht edasiminek olnud:
The Other Side (~2007), väga kewl lugu ja video, aga efektid ja liikumine võtab kohati muigama.
http://www.youtube.com/watch?v=njPWBTIv9qw

Path To Decay (~2009), CGI annaks veidike soovida, aga ma arvan, et nad äkki tegidki need puud meelega selliselt. Puhuritega on veits ülepingutatud. 😀
http://www.youtube.com/watch?v=ouZQ7rgAq-I

Edit2:

Jamh, arvatavasti on sellist kerget muutumist põhjustanud ka solisti vahetus. 😛
—————-
Now playing: Sirenia – The Path To Decay
via FoxyTunes   

Comments are closed.