Teisipäev 18:18

Stiilsed metal bändide solistid

Niisiis, lõpuks see kauaoodatud post. Enne mainiks veel ära, et see on seekord minu subjektiivne arvamus ning kindlasti on palju soliste, kes on veel stiilsemad… ning tegelikult ka mõned solistid siin ei ole tegelikult just ka kõige stiilsemad aga no ma leian, et võiks mainida…

Ahjaa, ja seekord ma ei viitsi solistide nimesi otsida 😀
Ja kuna ka ma ei oska väga kindlat järjekorda teha, siis ei hakka nummerdama kah.. 😛
# Gothminister

Video
See stiilsus väljendub tegelikult terves videos. Kui ikka videos on plahvatused ja mustad inglitiivad, siis  pole midagi muud vajagi.

# Diary of Dreams (Adrian Hates)

Video
Jah, okei, ma tean solisti nime. 😀
Igatahes, mulle meeldis ta tegelikult Nine in Numbers’i videote pealt rohkem. Aga ka selline stiil on päris lahe.

# Deathstars

Video
Kui Gothministerilt on ainult üks stiilne video (neilt on teine video veel, mida ma tean, aga too pole eriti selles mõttes stiilne… või no ok.. too on mõnes teises mõttes.. :D), siis igatahes, Deathstarsi kõik videod on väga lahedad. Ja Whiplasher on üks meeldejäävaim solist üldse.

# Apulanta

Video
Ma arvan, et Apulanta väärib esimeste hulgas mainimist, sest kuigi neil on video, kus solist on maikas, siis antud videos kapteniülikonnaga vee all laulmine näitab stiili…

# Hammerfall

Video
Jah, võrreldes eelmisega, siis väga suur muutus. Tegelikult on Hammerfallilt paljud videod väga lahedad ja on näha, et solist võtab väga hingega asja. Või siis on neil lihtsalt mingi kirjeldamatu jõud, mis mulle meeldib… ehk siis ka tule sees laulmine on kewl…

# Samael

Video
Kuigi ma väga palju neid ei kuula, siis Slavocracy on geniaalne lugu, mulle meeldib solisti punane mantlitaoline asi ning üks aasta greenil oli tal ka väga gawsome outfit ning taustal oli pentagramm ja värki… seega nemad oskavad.

# Pain

Video
Antud pilt ei pruugi siin olla just kuigi stiilne, aga too video tervikuna minu meelest seda on. Mis siis, et punane (või pigem oranzikas) särk ning must pintsak ei ole just ei tea kui palju.. noh.. ilustatud.. siis mustad küüned ja solisti näogrimassid sobivad selle kõigega geniaalselt kokku.

The 69 Eyes


Video
Kuna ma ei suutnud otustada, millises videos ta stiilsem on, kas Devils või Gothic Girl, siis ma panin mõlemast siia pildi. Ma ei tea ka miks, sest tavaliselt ma neid eriti ei kuula ning nende videoid ei vaata, aga hiigelsuur Ankh selja peal on lahe.

# End of Green

Video
Geniaalne näide, et isegi kuskil diskoklubis on võimalik teha video selliselt, et solist on stiilne. Mis siis, et ta kannab veidike kahtlast mütsi kogu aeg, ma tean veel inimesi, kes seda teevad ning tegelikult on see huvitav.

# Celldweller

Video
Seda tüüpi lihtsalt peab mainima, kuigi tema stiili ei pruugi antud nimistus teiste solistidega võrrelda, siis Switchbackis on ülimalt laheda riietuse ja liikumisega kitarristid, kes asja tasa teevad. Ja kuna video on nii liikuv, siis ei õnnestunud ka paremat pilti teha. Selle tõttu vaadake kindlasti videot, sest enamik stiilist tuleb just selle liikumise tõttu seal.

#

Video
Lõpetuseks sobiks tüüp, kelle nime ma jätsin meelega kirjutamata, sest.. see ei vaja mingit põhjendust. 😀
Ning ei, tegu ei ole Jeesusega…

Okei, selline see nimekiri praegu sai… ja kell on mingi 20:00 ning ma ei jõua ikka kooki teha õhtul… poodi peaks veel jõudma…
Sry, et need kirjeldused jäid siin väheke poolikuks ja värki, aga jamh.. tuli kiiresti teha.. eks teine kord jõuab ehk rohkem, paremini, kiiremini ja kaugemale.

—————-
Now playing: Gothminister – Mammoth
via FoxyTunes

Comments are closed.