Disain

Mulle meeldib ilus disain. On fantastiline kui kuju, ruum, värv ja muud graafilise disaini elemendid on tasakaalus ning räägivad oma lugu. Mulle meeldib sellist disaini teha.

Papakoiraamat

Kalifornia Kunstideinstituudi graafilise disaini pildiloome kursusel tegin erineva graafilise kujutuse abstraktsusastmega kaeluspapakoisi. Nendest erinevatest kujutustest sai raamatuks kokkupandud väike visuaalne lugu.

CoWell – brändiarendus

Kalifornia Kunstideinstituudi graafilise disaini brändiloome kursusel tegin brändiarenduse raamatu väljamõeldud ettevõttele CoWell. Inimkond on koloniseerimise ja asteroidikaevandusega vallutamas kosmost. CoWell on üks juhtiv asteroidikaevandusega tegutsev ettevõte. Ettevõttel on oma tööstuskolooniad ja seega toodab ettevõte ka esmatarbekaupu oma töötajatele. Taustal on ettevõte ainult kasumi peal väljas.
Inspiratsiooniks olid suurfirmad Vault-Tec mänguseeriast “Fallout” ja Weyland-Yutani “Tulnuka” universumist.

Olevus Art – erinevad disainid

Colorado Boulder Ülikooli graafilise disaini elementide kursusel lõin mitmeid disaine brändi Olevus Art tarvis. See on olemasolev ehte- ja disainibränd. Minu järgnevatel disainidel kasutatud ehted ja illustratsioonid on loodud Olevus Art poolt.

Kunstinäituse lendleht

Sooduskaart

Kollektsiooni “Ere mets” tootekataloog

Koduleht

Tartu Ülikooli AGVR labori taustasein

Disainisin Tartu Ülikool arvutigraafika ja virtuaalreaalsuse laborile ürituse Comic Con Baltis 2022 tarvis messiboksi taustaseinad.

APT GameGenerator mängujämmide disain

Disainisin videomängude loomise organisatsiooni APT GameGenerator kolm korda aastas erinevatel aastaaegadel toimuvate mängujämmide jaoks ühtse visuaalse stiiliga ürituste päisepildid ning osalejakaardid.

Comments are closed.